Pivotex Balti Oü on Tamtron Systems OY edasimüüja ja esindaja Balti Riikides. Tamtron Systems OY on üks juhtivatest raskekaalusüsteemide tootjatest.

Tamtron Systems Oy jätkab Pivotex Oy üle 50-aastast kogemust auto- ja raudteekaalude tootmisel, tema vastutusel on jatkuvalt Pivotexi raskekaalusüsteemide projekteerimine, valmistamine, turustamine ja hooldus.

Tamtron Systems Oy toodab ja turustab digitaalseid kaalusüsteeme raskeveokite, rongide ja mahutite kaalumiseks. Süsteemid koosnevad kaaludest, andmetöötlus süsteemidest, Windowsil baseeruvatest kaalumis programmidest ja teistest lisatarvikutest.

Auto või raudteekaalu ost on pikajaline investeering. Tamtron Systems Oy eesmärk on kindlustada süsteemide usaldusväärsus ja töökindlus, mis tagab kaalusüsteemide toimimise pikaks ajaks ja tihti väga rasketes tingimustes.

Tamtron Systems Oy peab oluliseks kvaliteeti ja tarbija tagasisidet. Tamtron Systems Oy omab kvaliteedi servifikaati ISO 9001. Tänu pikaajalisele koostööle klientidega ja pidavate uuendustega toodetes suudetakse pakkuda laias valikus raskekaalu süsteeme.

Aastast 1954 on Tamtron Systems Oy tarninud kaalusüsteeme 20 riiki, alates külmast Siberist ja lõpetades kuuma Brasiiliaga, kokku üle 2000 kaalusüsteemi.

Pivotex Balti Oü tegutseb Eestis aastast 1996 ja on selle ajaga paigaldanud eesti ettevõtetes üle 170 kaalumissüsteemi.

Aastast 2000 tarnib ja paigaldab Pivotex Balti Oü ka Tamtron OY poolt valmistatud rataslaadurite koormakaale PKV PRO.