Pivotex raudteekaalude süsteemid säästavad sinu raha

Kui valid Scalex kaalusmivahendeid on oluline, et selgitaksid välja missugune kaalumismeetod kõige paremini sobib, kas traditsiooniline staatilne kaalumine või kiirem ja kergem dünaamiline kaalumis meetod.

Tamtron Systems OY tugevateks külgedeks on täpsus ja usaldatavus. Me suudame hakkama saada kõigi võimalike vaguni tüüpidega ja suudame saata täpset informatsiooni kliendi arvutivõrku.

Raudteekaalude konstruktsioonid peavad olema turvalised ja vastupidavad. Tamtron Systems OY`l on pikaajalised kogemused raudteekaalude konstruktsioonide väljatöötlemises ja pidevalt täiendatakse konstruktsioone uute lahendustega.

Kõikki Tamtron Systems OY raudteekaale on testitud väga rasketes kliimatingimustes ja me suudame garanteerida optimaalse funktsioneerimise kõiksugustes keskkondades.

 

Liikuva rongi kaalumine on õige lahendus kui kaaluda on vaja palju vaguneid. Rong sõidab püsival kiirusel üle kaalu, süsteem kaalub automaatselt igat vagunit eraldi. Täpsus vastab rahvusvahelistele OIML nõuetele.

Staatiline kaalumine sobib hästi kui kaalutavaid vaguneid on vähe. Samuti kui kaalumistingimused vajavad staatilist kaalumist.

Vedelikke transportivate vagunite kaalumine ei osutu raskeks Scalex Trapper kaalumissüsteemile. Scalex Trepper kaalumissüsteem suudab väga täpselt kaaluda vedelikke vedavaid vaguneid.

Tamtron Systems OY raudtee kaalusüsteemid saab paigaldada väga kiiresti.  Kaalusillad ei vaja betoonvundamenti , vaid paigaldatakse tihendatud killustikalusele , see meetod vähendab installerimiskulusid märgatavalt. Kaalusillad peavad vastu karmidele kliima muutustele ja on kergesti teisaltatavad uude kohta. Tamtron Systems OY`l on ka mudel mis installeeritakse betoon alusele.(vundamendile)

Scalex Trapper kaalumissüsteem kaalub kõik vagunid automaatselt . Eelnev andmete sisestamine ei ole vajalik. Süsteem töötleb andmeid iseseisvalt ja vea korral saadab inforamtsiooni operaatorile.